Dva týždne v športe od 28.09. do 11.10.2018

Šport

28.9.2018 - 11.10.2018

Basketbal

I. BK Michalovce – Abovia Košice
5. 10., 18.00 hod., starší žiaci U15– skupina Východ; športová hala GPH
Info: http://new.1bkmi.sk/

Florbal

Eastern Wings – FBC Mikuláš Prešov
29. 9., 14.00 hod., Extraliga žien – 3. kolo, Mestská športová hala, Ul. športová 31
Info: http://new.fbkmichalovce.sk/

Futbal

MFK Zemplín -  MFK Ružomberok
29. 9., 19.00 hod. - FORTUNA liga muži – 10. kolo

MFK Zemplín – ŠK Slovan Bratislava
7. 10., 11.00 hod., I. LSD  U19 – 9. kolo

MFK Zemplín – MFK Ružomberok
29. 9., 11.00 a 13.15 hod., I. LMD  U17, U16 – 8. kolo
Info: www.mfkzemplin.sk

AFK Topoľany – OŠK Pavlovce nad Uhom
30. 9., 15.00 hod., IV. Liga Juh – muži VsFZ - 11. kolo

AFK Topoľany – TJ Družstevník Čičarovce
7. 10., 14.30 hod., IV. Liga Juh – muži VsFZ - 12. kolo
Info: Ing. Jozef Horňák, tel.: 0903 655 433

TJ Sokol Močarany – TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
30. 9., 15.00 hod., V. liga Zemplínska – muži- VsFZ - 9. kolo
Info: Ján Bžan, tel.: 0905 758 114

Hádzaná

HK Iuventa – DHK Baník Most
6. 10., 17.30 hod., MOL liga žien - 4. kolo, Chemkostav aréna

HK Iuventa – HK Slovan Duslo Šaľa
7. 10.,15.00 hod, I. LSD, Chemkostav aréna

HK Iuventa – HK Slovan Duslo Šaľa
7. 10., 13.00 hod, I. LMD, Chemkostav aréna
Info: https://iuventa-zhk.sk/

Ľadový hokej

HK Dukla Ingema – HK Orange 20
1. 10., 17.30 hod., St. Nicolaus I. hokejová liga mužov

HK Dukla Ingema – HK Trnava
3. 10., 17.30 hod., St. Nicolaus I. hokejová liga mužov
Info: http://www.duklamichalovce.sk/

HK Mládež – MHK Humenné
29. 9., 15.00 hod., 1. liga juniorov

HK Mládež – MŠK Púchov
30. 9., 10.30 hod., Kaufland Extraliga dorast

HK Mládež – HK ŠKP Poprad
7. 10., 15.00 hod., Liga kadetov
Info: www.mladez.hkmichalovce.sk

Strelectvo

Strelecký viacboj o Pohár veliteľa 22.mpr. – XVI. ročník
7. 10., 8.00 hod., Klub vojakov v zálohe
Info: Ing. Jozef Barna, tel.: 0907 662 553

Turistika

Michalovská šarkaniáda – 18.ročník
7. 10., Zemplínska Šírava – stredisko Lúč
Info: http://www.navraty.szm.com/

Šípková túra
6. 10., 7.00 hod.
Info: www.kst-turista.sk

Rybnické lazy – Strihovské sedlo
7. 10., 7.30 hod.

Suchou nohou po Laborci – 37.ročník
29. 9., 8.00 hod.
Info: www.kstmichalovce.sk