<![CDATA[Informačný portál mesta Michalovce RSS - Podujatia]]> http://www.michalovce.sk/ sk http://www.michalovce.sk/ Wed, 06 Jul 2022 06:43:18 +0200 hourly 2 2002-10-02T10:00:00-05:00 <![CDATA[Informačný portál mesta Michalovce RSS - Podujatia]]> http://www.michalovce.sk/images/logo_print.gif http://www.michalovce.sk/ event-1025 <![CDATA[Letné prázdniny v múzeu]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/letne-prazdniny-v-muzeu

]]>
Thu, 09 Jun 2022 10:36:11 +0200 Mon, 11 Jul 2022 16:00:00 +0200
event-1034 <![CDATA[Umením proti vojne ]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/umenim-proti-vojne

]]>
Mon, 04 Jul 2022 12:16:57 +0200 Fri, 12 Aug 2022 00:00:00 +0200
event-1026 <![CDATA[Michalovský orgán]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/michalovsky-organ-4 Pozor zmena času 15. ročníka Michalovského organu, bude vždy zo začiatkom o 19.45!!! 

]]>
Mon, 04 Jul 2022 12:05:31 +0200 Fri, 15 Jul 2022 00:00:00 +0200
event-1033 <![CDATA[Kultúrne leto 2022]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/kulturne-leto-2022

]]>
Mon, 04 Jul 2022 12:10:48 +0200 Fri, 15 Jul 2022 21:00:00 +0200
event-1029 <![CDATA[Leto 2022 v Zemplínskom múzeu]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/leto-2022-v-zemplinskom-muzeu

]]>
Mon, 27 Jun 2022 10:58:03 +0200 Sun, 24 Jul 2022 21:00:00 +0200
event-1031 <![CDATA[Anna Matta]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/anna-matta

]]>
Mon, 04 Jul 2022 09:21:30 +0200 Fri, 29 Jul 2022 17:00:00 +0200
event-1030 <![CDATA[Deň Močarian]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/den-mocarian-3

]]>
Mon, 04 Jul 2022 09:13:24 +0200 Sun, 31 Jul 2022 16:00:00 +0200
event-1032 <![CDATA[Richard Muller]]> http://www.michalovce.sk/sk/podujatie/richard-muller

]]>
Mon, 04 Jul 2022 09:27:50 +0200 Fri, 26 Aug 2022 22:00:00 +0200