Dva týždne v športe 15.10. - 28.10.2021

Šport

28. 10. 2021 8:00 - 28. 10. 2021 23:00

Futbal

MFK Zemplín – MFK Ružomberok 
17. 10., 11.00 hod., 11. kolo, I. LSD U19 

MFK Zemplín – MŠK Žilina 
23. 10., 11.00 hod., 12. kolo, I. LSD U17-16
Info: www.mfkzemplin.sk

AFK Topoľany – OŠK Budkovce
17. 10., 14.00 hod., IV. liga Juh, dospelí VsFZ  – 13.kolo, Topoľany
Info: Ing. Jozef Horňák, tel.: 0903 655 433

 

Hádzaná

MŠK Iuventa – RK Hadzici Inter Logistic Sarajevo
16. 10., 16.00 hod., EHF Cup women – 2. kolo, Chemkostav aréna

MŠK Iuventa – RK Hadzici Inter Logistic Sarajevo
17. 10., 14.00 hod., EHF Cup women – 2. kolo, Chemkostav aréna
Info: https://iuventa-zhk.sk/

 

Ľadový hokej

HK Dukla Ingema Michalovce – HC´05 Banská Bystrica
17. 10., 16.00 hod., základná fáza, 9. kolo - Tipos Extraliga

HK Dukla Ingema Michalovce – HC 21 Prešov
22. 10., 17.30 hod., základná fáza, 10. kolo - Tipos Extraliga

HK Mládež – Mládež HC 46 Bardejov                       
16. 10., 18.45 hod., skupina Východ – 1. liga juniorov
HK Mládež – Mládež HC 46 Bardejov                      
17. 10., 11.00 hod., skupina Východ – 1. liga juniorov

HK Mládež – HK Gladiators Trnava                        
16. 10., 16.00 hod., základná časť - Kaufland extraliga dorastu 
HK Mládež – HK Gladiators Trnava                        
17. 10., 10.30 hod., základná časť - Kaufland extraliga dorastu 

HK Mládež – HK Spišská Nová Ves                        
24. 10., 11.30 hod., skupina Východ - Liga kadetov
Info: https://www.hkmichalovce.sk/

 

Basketbal

1.BK – ŠKB Galaxy Košice
16. 10., 10.15 hod., U12, telocvičňa ZŠ, Krymská 5
1.BK – Abovia 96 Košice
16. 10., 14.00 hod., U12, telocvičňa ZŠ, Krymská 5
1.BK – BKM Iskra Svit
16. 10., 15.15 hod., U12, telocvičňa ZŠ, Krymská 5

1.BK – Kežmarok
23. 10., 16.00 hod., U19; športová hala GPH
1.BK – L. Mikuláš
24. 10., 12.15 hod., U19; športová hala GPH

1.BK – Kežmarok
23. 10., 13.00 hod., U15; športová hala GPH
1.BK – BKM Iskra Svit
24. 10., 10.00 hod., U15; športová hala GPH
Info: http://new.1bkmi.sk/