Slovak Open 2020
5. 3. 2020

Posledný februárový víkend sa v Bratislave konal 21. ročník medzinárodného turnaja v kickboxe Slovak Open 2020. Športový Kickbox klub Michalovce bol jeho súčasťou s päťčlenným tímom pretekárov v zložení Emma Sabadošová, Timea Hamarikova, Zuzana Kropáčová, Michaela Tomková a Dávid Havran pod vedením Matúša Bazgera. Na tradične vysokej úrovni turnaja, v konkurencii 826 štartov, 90 klubov a 12 krajín naši borci zabojovali a obsadili medailové priečky. Zlatú medailu priniesla domov Emma Sabadošová  za lightcontact, cad -50kg. Podarilo sa jej získať aj striebornú medailu v kicklight, cad -50kg. Dve druhé miesta si vybojovala aj Michaela Tomková v lightcontact, cad -42kg a kicklight, cad -42kg. Zuzana Kropáčová  získala 3.miesto v kicklight,  jr -55kg.