Dva týždne v športe od 13.09 do 26.09.2019

Šport

11.9.2019 - 17.9.2019 17:00

Atletika

Michalovská hodinovka - 27. ročník
15. 9., 10.00 hod., IV. ZŠ, J. A. Komenského 1
Info: Mgr. Lívia Kalaninová, tel.: +421 917 650 912

Basketbal

1.BK – Abovia 96 Košice                
21. 9., 16.00 hod., DL U17 – 1. kolo

1.BK – Tydam UPJŠ Košice                
22. 9., 10.00 hod., DL U17 – 2. kolo

Turnaj partnerských miest
13. – 15. 9., športová hala GPH
Info: http://new.1bkmi.sk/

Cyklistika

Memoriál Martina Rujáka – 230 km na bicykli
15.9.. 8.00 hod.,
Info: Michal Paľo, tel.: +421 915 898 170

Futbal

MFK Zemplín – Partizán Bardejov                
14. 9., 10.00 hod., I. liga dorastenky U19/skupina „C“ – 5. kolo

MFK Zemplín – AS Trenčín                
14. 9., 19.00 hod., Fortuna Liga – 8. kolo

MFK Zemplín – MFK Dukla Banská Bystrica                
15. 9., 10.30 a 12.45 hod., I. LMD U17, U16 – 6. kolo

MFK Zemplín – Lokomotíva Košice                
19. 9., 17.00 hod., II. liga ženy, skupina „C“ – 5. kolo

MFK Zemplín – MFK Ružomberok                
21. 9., 10.00 hod., I. liga dorastenky U19/skupina „C“ – 6. kolo

MFK Zemplín – FK Senica                
22. 9., 11.00 hod., I. LSD U19 – 7. kolo
Info: www.mfkzemplin.sk

AFK Topoľany – AŠK Mária Huta                         
15. 9., 15.30 hod., IV. Liga Juh – muži VsFZ - 9. kolo,                
Info: Ing. Jozef Horňák, tel.: +421 903 655 433

TJ Sokol Močarany – FK Lokomotíva ŠM Michaľany
15. 9., 15.30 hod., V. liga Zemplínska – muži - VsFZ - 7. kolo 
Info: Ján Bžan, tel.: 0905 758 114

Hádzaná

HK Iuventa – Spono Eagles (Švaj.)                                       
14. 9., 17.30 hod., Pohár EHF - 1. kolo, Chemkostav aréna

HK Iuventa – Spono Eagles (Švaj.)                                       
15. 9., 17.30 hod., Pohár EHF - 1. kolo, Chemkostav aréna
Info: https://iuventa-zhk.sk/

Ľadový hokej

HK Dukla Ingema – MHK 32 Liptovský Mikuláš                         
13. 9., 17.30 hod., TIPSPORT liga – 1. kolo

HK Dukla Ingema – HK Nitra                         
15. 9., 17.30 hod., TIPSPORT liga – 2. kolo

HK Dukla Ingema – HK Poprad                         
20. 9., 17.30 hod., TIPSPORT liga – 4. kolo
Info: http://www.duklamichalovce.sk/

HK Mládež – Slovan Bratislava                         
14. 9., 14.00 hod., Kaufland extraliga dorast – 1. kolo

HK Mládež – Prešov Penguins                         
14. 9., 17.30 hod., I. liga juniori – 3. kolo

HK Mládež – Slovan Bratislava                         
15. 9., 1.00 hod., Kaufland extraliga dorast – 2. kolo

HK Mládež – HC Košice                          
21. 9., 15.45 hod., I. liga kadeti – 3. kolo
Info: https://www.hkmichalovce.sk/

Mestská športová olympiáda zdravotne postihnutých
26. 9., 9.00 hod., 8. ročník; ZŠ, Školská 2
Info: ZO SZZP – J. Koščo, tel.: +421 905 366 312

Turistika

Suchou nohou po Laborci – 38. ročník                                                                       
14. 9., 8.00 hod.
Info: www.kst-turista.sk

Štyri hrady Zemplína - 5. ročník
21. 9., 6.30 hod.
Info: http://www.navraty.szm.com/