Dva týždne v športe od 10.05.2019 do 23.05.2019

Šport

10.5.2019 - 16.5.2019

Basketbal

I.BK Michalovce – Kežmarok                        
11. 5., 11.00 - 12.30 hod., mladší mini žiaci – OM Východ, VII.ZŠ

I.BK Michalovce – BKM Iskra Svit                        
11. 5., 16.00 hod., DL juniori U19, skupina o 7. – 12. miesto, šport. hala GPH
Info: http://new.1bkmi.sk/

Futbal

MFK Zemplín -  MFK Ružomberok
11. 5., 17.00 hod. - FORTUNA liga muži – nadstavbová časť o titul

MFK Zemplín -  ŠK Slovan Bratislava
18. 5., 17.00 hod. - FORTUNA liga muži – nadstavbová časť o titul

MFK Zemplín – FK Senica 
11. 5., 11.00 a 13.15 hod., I. LMD  U17,U16 – 28. kolo

MFK Zemplín – MŠK Žilina 
12. 5., 11.00 hod., I. LSD  U19 – 29. kolo

MFK Zemplín – MFK Liptovský Mikuláš            
12. 5., 11.00 hod., II. liga ženy – 17.kolo

MFK Zemplín – 1.FC Tatran Prešov           
17. 5., 15.00 hod., I. liga juniorky U19/skupina C – 18.kolo

MFK Zemplín – FC TJ Oravský Podzámok            
19. 5., 10.00 hod., II. liga ženy – 18.kolo
Info: www.mfkzemplin.sk

AFK Topoľany – FK Geča 73                                       
12. 5., 16.30 hod., IV. liga Juh muži  – 25.kolo, Topoľany
Info: Ing. Jozef Horňák, tel.: +421 903 655 433

TJ Sokol Močarany – OŠK Krišovská Liesková                    
12. 5., 16.30 hod., V. liga zemplínska muži - 21.kolo, Močarany  
Info: Ján Bžan, tel.: +421 905 758 114

Hádzaná

Iuventa Michalovce – ŠŠK Prešov
11. 5., 17.30 hod. – 1. zápas finále národného play - off
12. 5., 10.30 hod. – 2. zápas finále národného play – off

HK Iuventa – Trenčín   
12. 5., 13.00 hod., I. LMD, Chemkostav aréna

HK Iuventa – Trenčín  
12. 5., 15.00 hod., I. LSD, Chemkostav aréna
Info: https://iuventa-zhk.sk/

Strelectvo

Regionálna liga Šariš - Zemplín
19. 5., 8.00 hod.,
Info : G. Dobrannský, tel.: +421 905 427540

Šerm

Šermiarsky turnaj FEBUS
11. 5., 8.00 hod., športová hala GPH
Info: P. Cimprich, tel.: +421 918 473 656

Tenis

Memoriál L. Repického    
18. 5., 8.00 hod.,
Info: Ing. Radomír Trčka, tel.: +421 905 971 101

Turistika

Slánske vrchy – Slánske orchidei    
11. 5., 8.00 hod.,

Prírodná rezervách Stakčín - Čemerica    
18. 5., 8.00 hod.,
Info: www.kst-turista.sk

Za poznaním okresu
19. 5., 8.00 hod.,
Info: www.kstmichalovce.sk