Dva týždne v športe

Šport

2.3.2018 - 9.3.2018

Basketbal

I.BK Michalovce – MBK Handlová                       
3. 3., 16.00 hod., DL Juniori; športová hala GPH 

I.BK Michalovce – MBA Prievidza                       
4. 3., 10.00 hod., DL Juniori; športová hala GPH 

I.BK Michalovce – Abovia Košice                       
10. 3., 9.30 - 11.00 hod., žiaci – nadstavbová súťaž; športová hala GPH
Info: www.new.1bkmi.sk

 

Hádzaná

HK Iuventa – DHK Zora Olomouc                                             
3. 3., 17.30 hod., MOL liga žien - 20. kolo, Chemkostav aréna

HK Iuventa – HC Tatran Stupava/HC Strojár Malacky                                               
4. 3.,15.00 hod, I. LSD, Chemkostav aréna

HK Iuventa – HC Tatran Stupava/HC Strojár Malacky                                                           
4. 3., 13.00 hod, I. LMD, Chemkostav aréna
Info: http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/?stranka=portal_marmasoft

 

Futbal

MFK Zemplín - MŠK Žilina       
3. 3., 14.00 hod. - FORTUNA liga muži – 22. kolo

MFK Zemplín – AS Trenčín                                             
10. 3., 11.00 hod., I. LSD  U19 – 20. kolo

MFK Zemplín – FK DAC Dunajská Streda                                               
3. 3., 11.00 a 13.15 hod., I. LMD  U17,U16 – 19. kolo

MFK Zemplín – Partizán Bardejov                                             
11. 3., 10.00 a 12.00 hod., I. LSŽ  U15,U14 – skupina Východ, 14. kolo
Info: www.mfkzemplin.sk

 

Florbal

FBK Michalovce – ŠK Dragons Ružinov Bratislava
10. 3., 18.00 hod., I. liga muži – baráž, športová hala Humenné

FBK Michalovce – ŠK Victory Stars Nová Dubnica
11. 3., 13.30 hod., I. liga muži – baráž, Mestská športová hala Michalovce
Info: Mgr. Gerhard Puchír, tel. : 0903 604 195


Judo

Regionálna liga žiakov a žiačok 
10. 3., 10.00 hod., 1. kolo, Mestská športová hala           
Info: V. Kohút, tel: 0908 362 137


Ľadový hokej

HK Mládež – Bardejov                                             
3. 3., 9.00 - 11.30 hod., I. LSŽ ŠHT 7. - 8. ročník – 25. kolo, zimný štadión

HK Mládež - Košice                                       
10. 3., 9.00 - 11.30 hod., I. LSŽ ŠHT 5. - 6. ročník – 26. kolo, zimný štadión

HK Mládež – HK Brezno                                         
11. 3., 9.30 hod., Liga kadetov - baráž, zimný štadión
Info: www.mladez.hkmichalovce.sk

 

Softtenis

Mestská softtenisová liga mužov „O pohár primátora mesta“
5. - 9. 3., 17.00 hod., X. ročník - 15. kolo
12. - 16. 3., 17.00 hod., X. ročník - 16. kolo
Info: Mgr. Lívia Kalaninová, tel.: 0917 650 912

 

Turistika

Popričný – Vetrová skala                                                     
3. 3., 7.00 hod.
Info : www.kst-turista.sk

 

Volejbal

Mestská volejbalová liga dospelých „O pohár primátora mesta“
7. 3., 17.15 hod. - IX. ročník I. liga a II. liga – 15. a 24. kolo; Mestská športová hala
14. 3., 17.15 hod. - IX. ročník I. liga a II. liga - 16. a 25. kolo; Mestská športová hala
Info: www.vkmichalovce.sk