Kalendár športových podujatí

September 2019

športový klub názov podujatia termín čas miesto
MsÚ, VI. ZŠ Turnaj žiakov 3.-4.ročníkov ZŠ v malom futbale O pohár primátora mesta-14.ročník september   VI. ZŠ
MsÚ, VI. ZŠ Turnaj žiakov 5.-7.ročníkov ZŠ v malom futbale O pohár primátora mesta-14.ročník september   VI. ZŠ
MsÚ, I. ZŠ In-Line súťaž v šprinte žiakov ZŠO pohár primátora mesta 11.ročník september   I. ZŠ
1.BK Turnaj starších mini žiakov, 12 rokov september   šp. hala GPH + ZŠ, Krymská
PM KST Výstup na Vihorlat 01.09. 08:00 OD DODO
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK Železiarne Podbrezová, I. LSD U19 – 4.kolo 01.09. 11:00 MFK Zemplín
OZ Návraty 22. Hviezdicový turistický výstup na Vihorlat 01.09. 07:50 Lidl
AFK Topoľany AFK Topoľany – TJ Slavoj Kráľovský Chlmec, IV. liga Juh dospelí VsFZ-7.kolo 01.09. 15:30 Topoľany
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany – ŠK Nacina Ves, V. liga Zemplínska VsFZ,muži-5.kolo 01.09. 15:30 Močarany
KST Turista Vízia 2020 04.09. 07:00  
PM KST 3. Medzinárodný letný zraz turistov V4 – Veroce-Csattogló 05. - 08.09    
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema - HC Košice/prípravný duel 05.09. 17:30 Zimný štadión
TC Lobax Memoriál Ing. Zdenka Červenku 07.09. 08:00 GPH-tenisové kurty
MFK Zemplín MFK Zemplín – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, II. liga ženy – 2.kolo 07.09. 11:00 Lastomír
KVvZ O pohár prednostu OÚ - strelecký trojboj 08.09. 08:00 Strelnica
MFK Zemplín MFK Zemplín – FC Nitra, I. LMD U17, U16 – 5.kolo 08.09. 10:30, 12:45 MFKZemplín
PM KST 20.plavba veteránov Hornád 24 km 08.09. 07:45 Močarany
ZO SZZP Mestská športová olympiáda zdravotne postihnutých 11.09. 08:00 ZŠ, Školská
HK Iuventa Iuventa – DHC Sokol Poruba, MOL liga žien-3.kolo 11.09 17:30 Chemkostav aréna
1.BK Turnaj partnerských miest v basketbale 13. - 15.09   ŠH GPH
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema – HK 32 Liptovský Mikuláš, TIPSPORT liga - 1. Kolo 13.09. 17:30 Zimný štadión
JachtclubTatum Vinniansky strapec 14.09.   Zemplínska Šírava
Kynologický klub Dog show 14.09. 08:00 Park študentov
KST Turista Suchou nohou po Laborci – 38.ročník 14.09. 08:00 Laborec
MFK Zemplín MFK Zemplín – Partizán Bardejov, I. liga dorostenky WU19 – 5.kolo 14.09. 10:00 Lastomír
HK Mládež HK Mládež – Slovan Bratislava, Kaufland extraliga dorast – 1.kolo 14.09. 14:00 Zimný štadión
HK Mládež HK Mládež – Prešov Penguins, l. liga juniori – 3.kolo 14.09. 17:30 Zimný štadión
HK Iuventa HK Iuventa – Spono Eagles (Švaj.), Pohár EHF žien-1.kolo 14.09. 17:30 Chemkostav aréna
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín, FORTUNA liga -8. kolo 14.09. 19:00 MFK Zemplín
KC Michalovce Memoriál Martina Rujáka – 230 km na bicykli 15.09.    
MsÚ, AC Michalovská hodinovka-27.ročník 15.09. 10:00 IV.ZŠ, Komenského 1
MFK Zemplín MFK Zemplín – MFK Dukla Banská Bystrica, I. LMD U17, U16 – 6.kolo 15.09. 10:30, 12:45 MFK Zemplín
HK Mládež HK Mládež – Slovan Bratislava, Kaufland extraliga dorast – 2.kolo 15.09. 10:30 Zimný štadión
AFK Topoľany AFK Topoľany – AŠK Mária Huta, IV. liga Juh dospelí VsFZ-9.kolo 15.09. 15:30 Topoľany
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany – FK Lokomotíva ŠM Michaľany, V. liga VsFZ,muži-7.kolo 15.09. 15:30 Močarany
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema – HK Nitra, TIPSPORT liga - 2. Kolo 15.09. 17:30 Zimný štadión
HK Iuventa HK Iuventa – Spono Eagles (Švaj.), Pohár EHF žien-1.kolo 15.09. 17:30 Chemkostav aréna
MFK Zemplín MFK Zemplín – Lokomotíva Košice, II. liga ženy – 5.kolo 19.09. 17:00 Lastomír
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema – HK Poprad, TIPSPORT liga - 4. kolo 20.09. 17:30 Zimný štadión
OZ Návraty 5.Cez štyri hrady Zemplína-Vinné-Jasenov-Brekov-Čičava 21.09. 06:30 Partizánska
MFK Zemplín MFK Zemplín – MFK Ružomberok, I. liga dorostenky WU19 – 6.kolo 21.09. 10:00 Lastomír
HK Mládež HK Mládež – HC Košice, 1. liga kadeti, sk.D – 3.kolo 21.09. 15:45 Zimný štadión
1.BK 1.BK – Abovia 96 Košice, DL kadeti U17 – 1.kolo 21.09. 16:00 ŠH GPH
1.BK 1.BK – Tydam UPJŠ Košice, DL kadeti U17 – 2.kolo 22.09. 10:00 ŠH GPH
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK Senica, I. LSD U19 – 7.kolo 22.09. 11:00 MFK Zemplín
HK Mládež HK Mládež – HK 32 Liptovský Mikuláš, l. liga juniori – 7.kolo 28.09. 14:00 Zimný štadión
FBK Michalovce EasternWings Michalovce – FBC Predator Sabinov „B“, 2. liga muži-2.kolo 28.09.   MŠH
HK Mládež HK Mládež – HK 32 Liptovský Mikuláš, Kaufland extraliga dorast – 5.kolo 28.09. 14:00 Zimný štadión
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok, FORTUNA liga -10. kolo 28.09. 19:00 MFK Zemplín
HK Mládež HK Mládež – HK 95 Považská Bystrica, l. liga juniori –8.kolo 29.09. 10:00 Zimný štadión
HK Mládež HK Mládež – HK 32 Liptovský Mikuláš, Kaufland extraliga dorast – 6.kolo 29.09. 10:30 Zimný štadión
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK Poprad, I. LMD U17, U16 – 8.kolo 29.09. 10:30, 12:45 MFK Zemplín
MFK Zemplín MFK Zemplín – Spišská Nová Ves, II. liga ženy – 6.kolo 29.09. 11:00 Lastomír
HK Mládež HK Mládež – Liba academy 11 Košice, 1. liga kadeti, sk.D – 6.kolo 29.09. 14:00 Zimný štadión
AFK Topoľany AFK Topoľany – MFK Spartak Medzev, IV. liga Juh dospelí VsFZ-11.kolo 29.09. 15:00 Topoľany
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany – TJ Družstevník Čičarovce, V. liga Zemplínska VsFZ,muži-9.kolo 29.09. 15:00 Močarany
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema – Slovan Bratislava, TIPSPORT liga - 7. kolo 29.09. 17:30 Zimný štadión

August 2019

športový klub názov podujatia termín čas miesto
Jachtclub Tatum Modrá stuha 03.08.   Zemplínska Šírava
MFK Zemplín Michalovce Cup – medzinárodný futbalový turnaj U17 05. - 09.08.   MFK Zemplín
AFK Topoľany AFK Topoľany – FK Tatran Sokoľany, IV. liga Juh dospelí VsFZ-3.kolo 04.08. 16:30 Topoľany
PM KST Slanské vrchy - Lazy 04.08. 07:30 Idea
HK Iuventa Memoriál Tomáša Jakubča-25.ročník 09. - 11.08.   Chemkostav aréna
Yachtclub Šírava TOP 24, 24-hodinové nonstop preteky 10.08.   Zemplínska Šírava
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – FK Senica, FORTUNA liga - 4. kolo 10.08. 19:00 MFK Zemplín
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema - Miškovec/prípravný duel 09.08. 17:00 Zimný štadión
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany – FK Tatran Úpor, V. liga Zemplínska VsFZ,muži-2.kolo 11.08. 16:30 Močarany
KVvZ Liga Zemplín – Šariš combat 11.08. 09:00 Strelnica
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema - Black WingsLinz/prípravný duel 13.08. 17:30 Zimný štadión
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema - Debrecen/prípravný duel 15.08. 17:30 Zimný štadión
PM KST Národný výstup na Kriváň – 64. 16. - 18.08.   Lidl
ŠK Zemplín Judo Medzinárodný kemp JUDO PieraNeyru 17. - 21.08.    
Tennis junior team Tenisový turnaj C starší žiaci/staršie žiačky 17. - 19.08   tenisový areál Scorp
MsÚ, 1.BK,8.ZŠ Letný michalovský streetball 17.08. 19:00 ZŠ P. Horova (8.ZŠ)
MsÚ Michalovské futbalové majstrovstvá hráčov nad 50 rokov-10.ročník 17.08. 09:00 ZŠ, Okružná 17
MFK Zemplín Zemplín – MŠK Žilina, I. LMD U17, U16 – 1.kolo 18.08. 10:30, 12:45 MFK Zemplín
AFK Topoľany AFK Topoľany – FK Geča 73, IV. liga Juh dospelí VsFZ-5.kolo 18.08. 16:00 Topoľany
MFK Zemplín MFK Zemplín – 1.FC Tatran Prešov, I. liga dorastenky WU19 – 2.kolo 24.08. 10:00 Lastomír
Yachtclub Šírava Vihorlat Cup 24.08.   Zemplínska Šírava
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – ŠKF Sereď, FORTUNA liga - 5. kolo 24.08. 19:00 MFK Zemplín
KC Michalovce Michalovská liga cestnej cyklistiky – 5.preteky 25.08.    
KVvZ Pretek k výročiu SNP - strelecký viacboj 25.08. 09:00 Strelnica
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK DAC 1904 Dunajská Streda, I. LSD U19 – 2.kolo 25.08. 11:00 MFK Zemplín
MFK Zemplín MFK Zemplín – MFK Ružomberok, I. LMD U17, U16 – 3.kolo 27.08. 10:30, 12:45 MFK Zemplín
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema - MHK 32 Liptovský Mikuláš/prípravný duel 28.08. 17:30 Zimný štadión
1.BK Letný kemp 2019, vekovákategória 10 – 11 rokov 29.08. - 01.09.   hotel Poštár
PM KST 41. zraz cykloturistov KST Ružomberok 29.08. - 01.09.    
KST Turista 41. zraz cykloturistov KST Ružomberok 29.08. - 01.09.    
OZ Návraty Cyklonávraty 2019 30.08. - 01.09.    
HK Iuventa HK Iuventa – HK Hodonín, MOL liga žien-1.kolo 31.08. 17:30 Chemkostav aréna

Júl 2019

športový klub

názov podujatia termín čas miesto
MsÚ X. ročník letného prázdninového turnaja žiakov v malom futbale O pohár primátora júl 08:00 ZŠ, J. Švermu 6,MI
OZ Návraty Splavovane zemplínskych riek-24. ročník 05. - 06.07. 08:00 Rieky Zemplína
PM KST 66. Celoslovenský zraz KST Košice 04. - 07.07.    
Tennis junior team Tenisový turnaj detí do 10 rokov 06. - 07.07.   tenisový areál Scorp
JachtclubTatum O pohár Tatum 13.07.   Zemplínska Šírava
PM KST Za históriou Horného Zemplína, skanzen, múzeum v Humennom 14.07. 08:00 OD DODO
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina, FORTUNA liga-1. kolo 20.07. 18:00 MFK Zemplín
PM KST Za poznaním Trebišova 21.07. 08:00 DODO
KVvZ Kvalifikačné preteky – strelecký viacboj 21.07. 09:00 Strelnica
KC Michalovce Michalovská liga cestnej cyklistiky – 4.preteky 28.07.    

Máj 2019

športový klub

názov podujatia termín čas miesto
MsÚ, IV.ZŠ Viacboj všestrannosti žiakov 1.-4. ročníka, 11.ročník máj 08.00 IV. ZŠ
MsÚ, KD, OK Mestská športová olympiáda dôchodcov – XI. ročník máj 09.00 IV.ZŠ
PK Orca Michalovský ORCAčik plavecká súťaž žiakov - 9. ročník máj 08.50 mestská plaváreň
TC Lobax Memoriál L. Repického – 6.ročník (muži) máj 08.00 SOŠT, Ul. partizánska
MsÚ, AC Podvihorlatský maratón - 35. ročník 01.05. 14.00 MI-Z.Šírava a späť
MsÚ, AC Michalovský polmaratón - 17. ročník 01.05. 14.00 MI-Vinné a späť
MsÚ, AC Michalovská polmaratónska štafeta- 4. ročník 01.05. 14.00 MI-Vinné a späť
PM KST Splav Ondavy 01.05. 08.00 Močarianska 1
MFK Zemplín MFK Zemplín – FC Spartak Trnava, I. LSD U19 02.05. 11.00 MFK Zemplín
Mada Bulík Jarná cena Michaloviec v parkúrovom skákaní - 18. ročník 01.05. 10.00 Park Mieru
HK Iuventa Iuventa – Bánovce/Partizánske, I. LSD - 20. kolo 04.-05.05. 15.00 Chemkostav aréna
HK Iuventa Iuventa – Bánovce/Partizánske, I. LMD - 20. kolo 04.-05.05. 15.00 Chemkostav aréna
KST Turista Tajba 04.05. 08.00 Poľana
KVvZ Pretek ku dňu víťazstva nad fašizmom - strelecký viacboj 05.05. 08.00 Strelnica
PM KST Jazda vďaky na Pirnagov vrch 08.05. 08.00 parkovisko DODO
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK Senica, I. LMD U17, U16 11.05 11.00, 13.15 MFK Zemplín
KST Turista Slanské vrchy – Slanské orchidei 11.05. 08.00 Poľana
AFK Topoľany AFK Topoľany – FK Geča 73 , IV. liga Juh dospelí VsFZ 12.05. 16.30 Topoľany
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany–OŠK Krišovská Liesková, V. liga Zemplínska VsFZ, muži 12.05. 16.30 TJ Močarianska
HK Iuventa Iuventa – ŠŠK Prešov, I. LSD - 22. kolo 18.-19.05. 15.00 Chemkostav aréna
HK Iuventa Iuventa – ŠSK Prešov, I. LMD - 22. kolo 18.-19.05. 13.00 Chemkostav aréna
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce–1.FC Tatran Prešov,1. liga dorastenky U19/skupina “C“ 18.05. 10.00 MFK Zemplín
KST Turista Prírodná rezervácia Stakčín - Čemerica 15.05. 08.00  
MFK Zemplín MFK Zemplín – MŠK Žilina, I. LSD U19 19.05. 11.00 MFK Zemplín
PM KST Za poznaním okresu 19.05. 08.30 OD DODO
MFK Zemplín MFK Zemplín – MFK Ružomberok, I. LMD U17, U16 25.05. 11.00, 13.15 MFK Zemplín
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany–FK Tatran Úpor, V. liga Zemplínska VsFZ, muži 26.05. 17.00 TJ Močarianska
1.BK-D Medzinárodný turnaj V4 kadetov a kadetiek-15.ročník 24.-26.05. 08.00 šp.hala GPH
PM KST 56. Stretnutie čitateľov Krásy Slovenska 24.-26.05. 05.30 parkovisko LIDL
PM KST 5. Jarný splav Laborca 26.05. 11.30 Močarianska 1
MsÚ Mestská športová olympiáda žiakov michalovských ZŠ - 37. ročník 30.-31.05. 09.00 IV. ZŠ

Apríl 2019

ŠPORTOVÝ KLUB NÁZOV PODUJATIA TERMÍN ČAS MIESTO
MsÚ, XIII.MŠ Liga MŠ v pohybovej zdatnosti „O pohár primátora“ IX.ročník-4.kolo apríl 09.00 6. ZŠ, okružná 17
MsÚ, II.ZŠ Mini futbal dievčat ZŠ, kat.5.-7. roč. „O pohár primátora“ 3. ročník apríl 09.00 ZŠ, J. Švermu 6
Mesto MI Memoriál I. Pšenka – Civil cup 2019 apríl 13.00 ZŠ, Krymská 5
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 19.kolo 1.-5.4. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 19.kolo 3.4. 17.15 MŠH
MFK Zemplín MFK Zemplín – 1. FC Tatran Prešov, I. LMD U17, U16 6.4. 11.00, 13.15 MFK Zemplín
KST Turista Humenský Sokol 6.4. 08.00  
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce–MFK Ružomberok,1. liga dorastenky U19/skupina “C“ 6.4. 10.00 MFK Zemplín
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 20.kolo 8.-12.4. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 20.kolo 10.4. 17.15 MŠH
HK Iuventa HK Iuventa – ŠŠK Prešov, MOL liga žien-22.kolo 13.4. 17.30 Chemkostav aréna
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK Poprad, I. LMD U17, U16 13.4. 11.00, 13.15 MFK Zemplín
HK Iuventa Iuventa – ŠŠK Drábová Košice, I. LSD - 18. kolo 13.-14.4. 15.00 Chemkostav aréna
HK Iuventa Iuventa – ŠŠK Drábová Košice, I. LMD - 18. kolo 13.-14.4. 13.00 Chemkostav aréna
AFK Topoľany AFK Topoľany – Slávia TU Košice, IV. liga Juh dospelí VsFZ 14.4. 15.30 Topoľany
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany–TJ ŠM Streda nad Bodrogom, V. liga Zemplínska VsFZ, muži 14.4. 15.30 TJ Močarianska
PM KST 40. okolo Zemplínskej Šíravy, 36 km 14.4. 08.30 OD Dodo
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 21.kolo 15.-17.4. 17.00 ZŠ mesta MI
MFK Zemplín MFK Zemplín – FC Nitra, I. LSD U19 19.4. 11.00 MFK Zemplín
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce–Partizán Bardejov,1. liga dorastenky U19/skupina “C“ 20.4. 10.00 MFK Zemplín
KVvZ Strelecký trojboj – kvalifikačný pretek 21.4. 08.00 Strelnica
PM KST Veľkonočný výstup na.. Sokol 22.4. 07.00 Lidl
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 22.kolo 23.-26.4. 17.00 ZŠ mesta MI
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK DAC 1904 Dunajská Streda, I. LMD U17, U16 27.4. 11.00, 13.15 MFK Zemplín
KST Turista Ropíky 4. ročník 28.4. 08.00  
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany–ŠK Naciná Ves, V. liga Zemplínska VsFZ, muži 28.4. 16.00 TJ Močarianska
AFK Topoľany AFK Topoľany – MFK Spartak Medzev, IV. liga Juh dospelí VsFZ 28.4. 16.00 Topoľany
PM KST Za poznaním okresu 28.4. 08.30 OD Dodo

Marec 2019

športový klub názov podujatia termín čas miesto
MsÚ, III. ZŠ Volejbalový turnaj zmieš. družstiev ZŠ „O pohár primátora“ 7. ročník marec 09.00 MŠH
MsÚ, Fit. Berdy Silový štvorboj študentov SŠ „O pohár primátora mesta“ - 11. ročník marec 08.30 Fitness Berdyho
HK Iuventa HK Iuventa – DHC Plzeň, MOL liga žien-18.kolo 02.03. 17.30 Chemkostav aréna
1.BK 1. BK Michalovce – RIM Basket Košice, starší mini žiaci U12 – Východ 02.03. 10.30 ZŠ, Krymská 5
1.BK 1. BK Michalovce – RIM Basket Košice, starší mini žiaci U12 – Východ 02.03 12.00 ZŠ, Krymská 5
HK Iuventa Iuventa – MŠK Vranov nad Topľou, I. LSD - 13. kolo 02. - 03.03 15.00 Chemkostav aréna
HK Iuventa Iuventa – MŠK Vranov nad Topľou, I. LMD - 13. kolo 02. - 03.03 13.00 Chemkostav aréna
MFK Zemplín MFK Zemplín – MŠK Žilina, I. LMD U17, U16 02.03. 11.00,13.15 MFK Zemplín
KST Turista Starý Koňuš 02.03. 08.00  
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník – 15.kolo 04. - 08.03. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 15.kolo 06.03. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 15.kolo 06.03. 17.15 MŠH
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín, FORTUNA liga -22. kolo 09.03. 14.00 MFK Zemplín
MFK Zemplín MFK Zemplín – MFK Ružomberok, I. LSD U19 10.03. 11.00 MFK Zemplín
PM KST Pozdišovský chrbát 10.03. 07.10 žel.stanica
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 16.kolo 11. - 13.03. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 16.kolo 13.03. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 16.kolo 13.03. 17.15 MŠH
MFK Zemplín MFK Zemplín – ŠK Slovan Bratislava, I. LMD U17, U16 16.03. 11.00, 13.15 MFK Zemplín
KST Turista 9. ročník údolím Trnavského potoka 16.03. 08.00  
HK Iuventa Iuventa – MŠK Dunajská Streda, I. LSD - 15. kolo 16. - 17.03. 15.00 Chemkostav aréna
HK Iuventa Iuventa – MŠK Dunajská Streda, I. LMD - 15. kolo   13.00 Chemkostav aréna
AC, MsÚ Jarný beh Michalovčanov, 5. ročník 16.03. 10.00 Michalovce
KVvZ Memoriál Gustáva Bodajlu - strelecký trojboj - 15. ročník 17.03. 09.00 Strelnica
KST Turista 63. otvorenie JKM (Brekov) 24.03. 08.00  
PM KST Zahájenie cykloturistickej sezóny 250 JKM 24.03. 07.35 Masarykova
PM KST Otvorenie 100 JKM – Hrad Brekov 24.03. 07.10 žel. stanica
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 17.kolo 19. - 22.03. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 17.kolo 20.03. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 17.kolo 20.03. 17.15 MŠH
MFK Zemplín MFK Zemplín – FK Železiarne Podbrezová , I. LSD U19 24.03. 11.00 MFK Zemplín
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 18.kolo 25. - 29.03. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 18.kolo 27.03. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 18.kolo 27.03. 17.15 MŠH
HK Iuventa HK Iuventa – HC Zlín, MOL liga žien-20.kolo 30.03. 17.30 Chemkostav aréna
MFK Zemplín MFK Zemplín – AS Trenčín, I. LMD U17, U16 30.03. 11.00, 13.15 MFK Zemplín
1.BK 1. BK Michalovce – Abovia 96 Košice, starší mini žiaci U12 – Východ 30.03. 10.30 ZŠ, Krymská 5
1.BK 1. BK Michalovce – Abovia 96 Košice, starší mini žiaci U12 – Východ 30.03. 12.00 ZŠ, Krymská 5
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce–FK Poprad,1. liga dorastenky U19/skupina “C“ 30.03. 10.00 MFK Zemplín
PM KST Vinianske jazero – Medvedia hora 30.03. 09.00 OD Dodo
AFK Topoľany AFK Topoľany – MFK Veľké Kapušany, IV. liga Juh dospelí VsFZ 31.03. 15.00 Topoľany
TJ Močarianska TJ Sokol Močarany – FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany,V.liga Zemplínska VsFZ,muži 31.03. 15.00 TJ Močarianska
PM KST Vítanie žeriavov, Senianske rybníky-Vtáčí raj 31.03. 08.00, 11.00 Lidl, OD Dodo

Február 2019

ŠPORTOVÝ KLUB NÁZOV PODUJATIA TERMÍN ČAS MIESTO
MsÚ, XXII. MŠ Liga MŠ v pohybovej zdatnosti „O pohár primátora“ IX.ročník-3.kolo február 09.00 II. ZŠ, J. Švermu 6
1.BK-D, 1.BK Žiacka basketbalová liga žiakov a žiačok ZŠ „O pohár primátora mesta“ február   ZŠ mesta Michalovce
1.BK 1. BK Michalovce – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, starší mini žiaci U12 – Východ 2.2. 10.30 ZŠ, krymská 5
1.BK 1. BK Michalovce – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, starší mini žiaci U12 – Východ 2.2. 12.00 ZŠ, krymská 5
KST Turista Slovenský raj - Hornád 2.2. 09.00  
1.BK D Karpatská liga junioriek 2.2.    
HK Mládež HK Mládež – HKM Zvolen, 1. liga juniorov 3.2. 10.00 Zimný štadión
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 12.kolo 4.-6.2. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 12.kolo 6.2. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 12.kolo 6.2. 17.15 MŠH
FBK Michalovce Eastern Wings Michalovce –ŠK 98 Pruské, Extraliga žien-17.kolo 9.2.   MŠH
1.BK 1. BK Michalovce – MBK Handlová, DL Juniori U19 9.2. 17.00 šp.hala GPH
1.BK 1. BK Michalovce – MBA Prievidza, DL Juniori U19 10.2. 17.00 šp.hala GPH
FBK Michalovce Eastern Wings Michalovce–NTS FK-ZŠ Nemšová, Extraliga žien-18.kolo 10.2.   MŠH
PM KST Regionálny zimný zraz turistov 10.2. 07.45 žel. stanica
PM KST Krivoštianka,Krivošťany-Jasenovský hrad-Humenné 10.2. 07.35 Masarykova, Lidl
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 13.kolo 11.-13.2. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 13.kolo 13.2. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 13.kolo 13.2. 17.15 MŠH
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – ŠKF Sereď, FORTUNA liga -19. kolo 16.2. 14.00 MFK Zemplín
HK Iuventa HK Iuventa – SHK Veselí nad Moravou, MOL liga žien-16.kolo 16.2. 17.30 Chemkostav aréna
FBK Michalovce Eastern Wings Michalovce–Žltý sneh Košice, 1. liga muži-22.kolo 16.2.   MŠH
1.BK 1. BK Michalovce – BA Čaňa, starší mini žiaci U12 – Východ 16.2. 10.30 ZŠ, krymská 5
1.BK 1. BK Michalovce – BA Čaňa, starší mini žiaci U12 – Východ 16.2. 12.00 ZŠ, krymská 5
KST Turista Výstup na Zaňovec - 15. ročník 16.2. 09.00 Zaňovec
PM KST 15. Primátorský výstup na Čiernu horu 16.2.    
MFK Zemplín MFK Zemplín Michalovce – FC Nitra, FORTUNA liga -20. kolo 23.2. 16.00 MFK Zemplín
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 14.kolo 25.-27.2. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 14.kolo 27.2. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 14.kolo 27.2. 17.15 MŠH
 

Január 2019

Športový klub názov podujatia termín čas miesto
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 8.kolo 7.-9.1. 17.00 ZŠ mesta MI
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema Michalovce-MHK Humenné/St. Nicolaus 1. hokej. liga 9.1. 17.30 Zimný štadión
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 8.kolo 9.1. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 8.kolo 9.1. 17.15 MŠH
1.BK 1. BK Michalovce – ŠKP BBC B. Bystrica, DL Juniori U19 12.1. 17.00 šp.hala GPH
MsÚ Mestská futsalová liga „O pohár primátora“ XXV. ročník I. liga - 9.kolo 12.1. 15.00 MŠH
MsÚ Mestská futsalová liga „O pohár primátora“ XXV. ročník II. liga - 9.kolo 12.1. 12.00 MŠH
PM KST Výstup na Bradlo, Slanské vrchy 12.1. 06.00 park. pri Lidl
1.BK 1. BK Michalovce – ŠBK Junior Levice, DL Juniori U19 13.1. 10.00 šp.hala GPH
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema Michalovce-MHK Martin/St. Nicolaus 1. hokej. liga 13.1. 17.30 Zimný štadión
HK Mládež HK Mládež – HK Bardejov, 1. liga juniorov 13.1. 10.00 Zimný štadión
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema Michalovce-HK Skalica, s.r.o/St. Nicolaus 1. hokej. liga 16.1. 17.30 Zimný štadión
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 9.kolo 14.-16.1. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 9.kolo 16.1. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 9.kolo 16.1. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská žiacka liga vo vybíjanej „O pohár prim.“-XI.ročník(3.-4-roč. ZŠ)2-k. 16.1. 09.00 MŠH
HK Mládež HK Mládež – Prešov Penguins, 1. liga juniorov 19.1. 15.00 Zimný štadión
KST Turista Zimný zraz KST Turista - 37. ročník 19.1. 08.00  
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema Michalovce-HK Spišská Nová Ves/St. Nicolaus 1. hokej. liga 23.1. 17.30 Zimný štadión
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 10.kolo 23.1. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 10.kolo 23.1. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 10.kolo 21.-25.1. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská žiacka liga vo vybíjanej „O pohár prim.“-XI.ročník(3.-4-roč. ZŠ)3-k. 24.1. 09.00 MŠH
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema -HC Nové Zámky s.r.o.“B“/St. Nicolaus 1. hokej. liga 25.1. 17.30 Zimný štadión
HK Iuventa HK Iuventa – DHK Zora Olomouc, MOL liga žien-13.kolo 26.1. 17.30 Chemkostav aréna
HK Mládež HK Mládež – PHC Budapešť, 1. liga juniorov 26.1. 15.00 Zimný štadión
FBK Michalovce Eastern Wings Michalovce–FBK RAptORs, 1. liga muži-18.kolo 26.1.   MŠH
HK Dukla Ingema HK Dukla Ingema Michalovce-HC Prešov 07 s.r.o./St. Nicolaus 1. hokej. liga 27.1. 17.30 Zimný štadión
FBK Michalovce Eastern Wings Michalovce–FBC Predator Sabinov, 1. liga muži-19.kolo 27.1.   MŠH
PM KST Hrebeňom Vihorlatu 27.1. 07.50 SPŠE
MsÚ Mestská softtenisová liga „O pohár primátora“ XI. ročník - 11.kolo 28.-30.1. 17.00 ZŠ mesta MI
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník I. liga - 11.kolo 30.1. 17.15 MŠH
MsÚ Mestská volejbalová liga „O pohár primátora“ X. ročník II. liga - 11.kolo 30.1. 17.15 MŠH