Život počas koronadoby
30. 4. 2020

Milí Michalovčania, Slovensko zažíva obdobie, ktoré si budeme pamätať ešte dlho. Pandémia koronavírusu nás zasiahla, azda všetkých, v mnohých aspektoch. Naše denné stereotypy sa od polovičky marca  výrazne zmenili. Museli sme si zvykať na nosenie ochranného rúška, na učenie doma, mnohí na prácu z domu, na špeciálny režim nakupovania, na zatvorené prevádzky, na nedostupné služby. Tento čas trvá, aj keď dnes už s malým uvoľnením, a nikto si netrúfa predpovedať, kedy sa život vráti do starých koľají. Pre mnohých táto situácia znamená obmedzenia a starosti, ale možno aj nie, vo všetkom negatívnom predsa možno nájsť aj kúsok dobrého.

Ako tento čas vnímate vy? Chceme poznať váš názor, vaše dojmy, zážitky. Podeľte sa s nami. Chceme vytvoriť obraz prežívania pandémie koronavírusu v našom meste. Buďte spoluautormi našich novín a profilu na Facebooku či Instagrame.

Pošlite nám odpovede na tieto naše otázky na email marcela.sabovcikova@msumi.sk

Odpovedať môžete aj prostredníctvom fotografií. (Upozorňujeme, že ich zaslaním nám zároveň dávate súhlas na ich zverejnenie.)

Ak nemáte možnosť poslať nám e-mail, môžete svoje príbehy poslať aj poštou na adresu novín Michalovčan. Príspevky zverejníme tu webovom portáli mesta, na mestskom profile Facebooku, Instagrame a v našich novinách Michalovčan.