Uzávierka miestnych komunikácií
9.4.2018

Mesto Michalovce už viackrát avizovalo, že jednou z plánovaných rekonštrukcií miestnych komunikácií bude aj rekonštrukcia a zmena priesečnej križovatky na križovatku okružnú pri Zemplínskej knižnici na Štefánikovej ulici v Michalovciach. S rekonštrukciou sa začne už v pondelok 16. apríla 2018. V tejto súvislosti je nutné pristúpiť aj k dočasným úpravám dopravy v danej lokalite.

V čase realizácie stavebných prác bude úplne uzatvorená križovatka ulíc Karola Kuzmányho – Štefánikova. Na obchádzkových trasách, ktoré budú využívať vodiči počas výstavby, je preto  nutné urobiť niekoľko dopravných obmedzení: na Ulici  Martina Rázusa bude parkovanie vozidiel úplne obmedzené a na Ulici Prof. Hlaváča bude parkovanie zakázané v ľavom jazdnom pruhu v oboch smeroch.  Tieto obmedzenia sú nutné z dôvodu umožnenia prejazdu záchranárskych vozidiel hasičského zboru, rýchlej zdravotnej pomoci a tiež autobusov mestskej autobusovej dopravy. Vstup na parkovisko na Štefánikovej ulici bude možný zo Špitálskej ulice popri Pošte.

Predpokladaný termín ukončenia prác a uzatvorenia ulíc je 16. júl 2018

Za prípadné komplikácie v doprave, počas uzávery miestnych komunikácií, sa vodičom vopred ospravedlňujeme a radi by sme všetkých účastníkov dopravy požiadali o trpezlivosť.

V prílohe prikladáme mapu s plánovanými obmedzeniami JPG, PDF

Lokalita

GPS:
N 48.75356821477958 / E 21.911305253131104