Súťaž o ihrisko Žihadielko je späť!
15.1.2019

V minulom roku sa do hlasovania zapojili malí aj veľkí a víťazstvo nám uniklo. Prišiel čas a my sa do tejto súťaže a hlasovania zapájame opäť, a to už dnes! Desať miest s najvyšším počtom hlasov získa nové detské ihrisko Žihadielko a my veríme, že jedno z nich bude v Michalovciach.

Všetky Lidl ihriská Žihadielka spája jednotný motív - rozprávková včielka Maja, ktorú poznajú nie len všetky deti, ale aj generácia ich rodičov. Maja a jej priatelia sú aktívnou súčasťou herných prvkov detského ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Skladbou je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov. Ihrisko Žihadielko s včielkou Majou zaujme zaručene aj tých najmenších objaviteľov, ktorým je určená časť pri vstupe.

Do hlasovania o ihrisko Žihadielko sa môžete zapojiť až do 28. februára 2019.

Hlasovať môžete prostredníctvom webovej stránky. Počas jedného kalendárneho dňa je možné odovzdať maximálne dva hlasy, a to kombináciou nasledovných dvoch spôsobov. Jeden hlas odovzdáte tak, že podľa inštrukcií uvedených na webovej stránke si vyberiete mesto z hlasovacej mapy, ktorému chcete svoj hlas odovzdať. Druhý hlas môžete získať a odovzdať prostredníctvom zapojenia sa do online hry Bonusový medík.

Tak čo poviete? Ideme na to? Všetky dôležité informácie, registráciu, hlasovanie a hru  nájdete na stránke: https://zihadielko.lidl.sk/