Do Michaloviec prišiel Mikuláš
15. 12. 2017

_DSC1357 MIKULAS2017t152.jpg

A neprišiel sám. Pre Michalovčanov a všetkých návštevníkov, ktorí prišli v stredu podvečer na námestie, priniesol vianočný stromček, vianočnú výzdobu, koledy a svetelnú šou.  Atmosféru adventu a blížiacich sa Vianoc  svojím vystúpením spríjemnila spevácka zložka Folklórneho súboru Zemplín
Podujatie sa začalo pred mestskou radnicou premietaním rozprávkovej svetelnej projekcie. Minulý rok sa táto svetelná šou stretla s veľmi pozitívnymi ohlasmi a  inak tomu nebolo ani tento rok.
Po premietaní, malí aj veľkí, na tribúne počkali na Mikuláša, ktorý prišiel, aby potešil obyvateľov nášho mesta. Všetci spoločne rozsvietili krásny vianočný stromček a celú vianočnú výzdobu v našom meste. Aj v tomto roku je výzdoba v našom meste  doplnená o niekoľko nových prvkov. Jeden z nich nájdete na Námestí slobody a my veríme, že nikto ho neprehliadne. Ide o veľkú vysvietenú vianočnú guľu, z ktorej, veríme, sa tešia mnohí z vás. Urobte radosť sebe aj deťom a navštívte v tomto predvianočnom čase našu pešiu zónu.